Siunčiame visoje Europoje, Lietuvos Paštu arba per DPD
0 Krepšelis
Į krepšelį
   Turite prekes krepšelyje
   Turite 1 prekę krepšelyje
    Viso

    Drabužiai reklamai

    Nustebinkite savo kolegas išskirtiniais džemperiais, marškinėliais, polo marškinėliais  su logotipu ir vardu ant nugaros, ar su įmonės spauda. Taip sustiprinsite darbuotojų motyvaciją, plėtosite savo įmonės vardą ir kursite vieningos komandos įvaizdį. 

    Mes Jums pagaminsime drabužius įmonės renginiams, darbui, asmeninėms šventėms ir t.t.

    Siūlome skaitmeninę tiesioginę spaudą arba termo plėveles. Parašykite arba paskambinkite mums ir padėsime Jums išsirinkti:

    e.paštas: info@divitus.lt
    tel. +370 678 40301

     

    SKAITMENINĖ TIESIOGINĖ SPAUDA ANT TEKSTILĖS – TAI, KO TAU REIKIA!

    Skaitmeninė spauda pasižymi naujausia technologija, kuri leidžia spausdinti mažo tiražo užsakymus (net vieno vieneto užsakymus) su neribotu skaičiumi spalvų ir įvairiausiais dizainais.

    Tai puikus būdas gauti norimą dizainą ant tekstilės gaminių greitai ir kokybiškai. Šios technologijos veikimo principas visai kaip paprasto spausdintuvo, kurį kiekvienas turi savo namuose ar darbe, tik skirtumas tas, kad spauda daroma ant tekstilės!

    • Ilgaamžė, aukštos kokybės spauda.
    • Galima spausdinti ant bet kokios spalvos tekstilės. Tamsiems atspaudams rekomenduojame naudoti šviesesnių spalvų tekstilę (taip pasiekiamas geriausias rezultatas)
    • Kaina nustatoma pagal vieną atspaudą, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio. Dažniausiai šios spaudos būdas pigesnis (bet kokiams spalvų kiekiui) nei šilkografija mažesniems užsakymams (iki 100vnt).
    • Puikiai atspausdina: nuotraukas, grafikos efektus, smulkias detales, plonas linijas ir pan.


    KUO SKIRIASI ŠILKOGRAFIJA IR TIESIOGINĖ SKAITMENINĖ SPAUDA?

    Šilkografijos technologinis principas – trafareto sukūrimas, kuris naudojamas rašalo dengimui ant spausdinamo paviršiaus (šiuo atveju – ant tekstilės). Kiekviena reikalinga spalva užnešama, naudojant skirtingą trafaretą, viena ant kitos – taip gaunant galutinį norimą rezultatą. Kuo daugiau spalvų yra makete, tuo daugiau laiko užima gamybos procesas. Šilkografiją rekomenduojama rinktis, kai norima specialių produktų ir didelių tiražų (nuo 100 vnt.)

    Skaitmeninė spauda – tai pakankamai nauja technologija, kurios metu norimas dizainas paruošiamas spaudai kompiuterio programos pagalba ir tada spausdinamas tiesiai iš spausdintuvo ant medžiagos. Šios spaudos metu rašalas nėra pernešamas spaudos formų pagalba, o yra tiesiogiai iškart užnešamas ant tekstilės gaminio. Kadangi nereikalingos spaudos formos ir kiti rankiniai nustatymai, ši spauda yra greita ir leidžia astpausti net vieną spaudinį, be papildomų resursų.

    Termo plėvelės spauda

    Termo plėvelės metodas puikiai tinka spausdinti sporto aprangoms (vardai, numeriai), kuprinėms, skėčiams ir t.t.

    Kas yra termo plėvelės spauda?

    Tai iš plėvelės išpjaustytas ir presu perkeltas vaizdas.

    Šis spausdinimo tipas idealiai tinka paprastiems meno kūriniams, kuriuose yra 1 -2 spalvos.

    Puikiai tinka, kai reikia uždėti vardus, numerius, pavadinimus.

    Pagrindinės savybės:

    • Aukštos kokybės medžiaga
    • Tinka ir sintetiniams audiniams

    Termo spauda - tai greičiausias ir ekonomiškai tinkamiausias spaudos būdas, norint atspaudų ant sportinės aprangos, marškinėlių ar darbo darbužių. Tai labiau tinka dizainams, kuriems reikia 1 arba 2 spalvų. Tai unikalus procesas, kurio metu išpjaunamas norimas dizainas iš tam tikros vinilo medžiagos naudojant specializuotas pjovimo mašinas.