Prekių grąžinimas | SpygaTaukuota.lt

 • Kiekviena užsakyta prekė yra gaminama individualiai. Mūsų prekės nėra masinės gamybos produktas, todėl įprastos viršutinių rūbų grąžinimo taisyklės, galiojančios Lietuvos Respublikoje, joms netaikomos. Tačiau mums svarbi ne tik mūsų prekių kokybė, bet ir patenkintas klientas. Todėl, jei gaminys netiko, mes jį pakeisime arba grąžinsime pinigus.

  Internetu įsigytą prekę per 14 (keturiolika) dienų nuo užsakymo gavimo gali grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

  Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos ir originalioje pakuotėje.

  Dėvėtos ar naudotos kokybiškos prekės atgal nepriimamos (pagal Vartotojų teisių įstatymo dalį “NE MAISTO PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO YPATUMAI”).

  PREKIŲ KEITIMO ARBA GRĄŽINIMO TAISYKLĖS:

  1. Prekė keičiama arba grąžinama ne vėliau nei po 14 dienų nuo užsakymo gavimo
  2. Keičiant ar grąžinant prekes, privaloma pridėti prekių įsigijimo dokumentą (sąskaitą, kuri buvo siųsta el. paštu), ant lapo parašykite į kokį dydį norite keisti prekę.
  3. Už grąžinamą prekę, turėsi sumokėti grąžinamąjį pašto mokestį. „Špyga taukuota“  kompensuoja grąžinamos ar keičiamos prekės grąžinamojo pašto mokestį tik, jei grąžinama ar keičiama prekė yra su gamintojo defektu.
  4. Visas grąžinamas prekes prašome siųsti adresu: Raudondvario pl. 164, LT-47173 Kaunas, įmonė Divitus.
  5. Pinigai grąžinami per 2 (dvi) savaites nuo grąžintų prekių gavimo dienos. Jei kyla klausimų dėl grąžinimo garantijų, prašome kreiptis el. paštu labas@spygataukuota.lt  arba skambink telefonu + 370 675 59695. 
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija